STRUTVAS och SKÅL, glas, bland annat Italien, 1900-tal.

1152839. STRUTVAS och SKÅL, glas, bland annat Italien, 1900-tal.

höjd ca 30 cm och 6 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 30 cm och 6 cm

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 159