ÄLDRE 60-TAL PLÅTLEKSAKER JAPAN & W. GERMANY.

1150725. ÄLDRE 60-TAL PLÅTLEKSAKER JAPAN & W. GERMANY.

PLÅTLEKSAKER CA 1960-TAL, JÄRNVÄG MADE IN JAPAN, TÅGSTATION/BANA MADE IN WESTERN GERMANY, SHELL OLJEDEPÅ TECHNOFIX.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 471