Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER 6 st samt skylt, porslin, Goebel "Amorin Orkestern, 1900-tal.
1150206. FIGURINER 6 st samt skylt, porslin, Goebel "Amorin Orkestern, 1900-tal.
höjd ca 12 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd ca 12 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 402