FIGURINER 6 st samt skylt, porslin, Goebel "Amorin Orkestern, 1900-tal.

1150206. FIGURINER 6 st samt skylt, porslin, Goebel "Amorin Orkestern, 1900-tal.

höjd ca 12 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 12 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 402