BÅTMODELL, 1900-tal.

BÅTMODELL, 1900-tal.
114932. BÅTMODELL, 1900-tal.

Trä, 3 mastad, höjd 65 cm, längd 90 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
114932. BÅTMODELL, 1900-tal.

Skador.

Antal besök: 2 311