KÄLKE MED RATT, metall/trä, 1900-talets mitt.

1149231. KÄLKE MED RATT, metall/trä, 1900-talets mitt.

Längd 90 cm.

Bruks/åldersslitage. Rost. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.

Antal besök: 4 271