Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL THOMPSON. Stortorget Helsingborg, olja på pannå, signerad.
1147410. CARL THOMPSON. Stortorget Helsingborg, olja på pannå, signerad.
40 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 50 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 172