SPEGEL, Sigvard Bernadotte/Acton Björn. Aktuell form AB 1960-tal.

114655. SPEGEL, Sigvard Bernadotte/Acton Björn. Aktuell form AB 1960-tal.

Ek, bredd 33, höjd 115 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, bredd 33, höjd 115 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 870