HANS AGNE JAKOBSSON. TAKLAMPA MÄSSING TEXTIL FRANSAR 1900-TAL.

1145872. HANS AGNE JAKOBSSON. TAKLAMPA MÄSSING TEXTIL FRANSAR 1900-TAL.

Stomme i mässing med ljust gula/vita fransar i textil, diameter ca 39 cm.

Bruksslitage, mässing med fläckar/repor, fransar med smärre skador, funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 146