NINTENDO NES TV SPEL, 1980-tal.

1143345. NINTENDO NES TV SPEL, 1980-tal.

Baskonsol 8-bit med två handkontroller, original RF switch antennkabel, nätadapter, sladdar och Zapper lightgun.

Medföljande spel: Super Mario Bros 2, Super Mario Bros 3.

mindre Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 836