ARTHUR PERCY. TESERVIS Röd Vinranka, 1900-tal.

1143043. ARTHUR PERCY. TESERVIS Röd Vinranka, 1900-tal.

tekoppar diameter 10,5 cm 11 st
tekanna, sockerskål, gräddkanna
assietter 12 st
uppläggningsfat 2 st.

ett uppläggningsfat sönder, bruksslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

assietter 12 st
uppläggningsfat 2 st.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 650