KANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, Silver David Andersson Co Stockholm 1936.

1139123. KANNA, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, Silver David Andersson Co Stockholm 1936.

Kannas höjd ca 22 cm, Bl.a. stämplade DACo Kattfot K8, har en totalvikt på ca 930 gram.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 343