ARMBAND och DRÄKTSMYCKE, silver, 1800- och 1900-tal.

1138066. ARMBAND och DRÄKTSMYCKE, silver, 1800- och 1900-tal.

Armband bismark 830S 14 gram
Dräktsmycke år 1871, 10 gram, Johan Olof Östlund Gävle.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband bismark 830S 14 gram

bruksslitage.

Antal besök: 254