1137764. VAGNAR, 38 STYCKEN.

Fleischmann, Wrenn, Piko, Lima, enstaka i original kartong.

slitage, enstaka med skador.

1137764. VAGNAR, 38 STYCKEN.

slitage, enstaka med skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1137764

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 331