ANNA BOBERG. OLJA på duk "Afton på Palatinen" signerad, 1900-tal.

1136340. ANNA BOBERG. OLJA på duk "Afton på Palatinen" signerad, 1900-tal.

höjd 38 cm, bredd 45 cm
Kvittens från Liljevalchs medföljer.

målningen förhöjd genom trälist i målningens överkant för att passa i ram.

Anna Boberg (1864–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 38 cm, bredd 45 cm

Anna Boberg (1864–1935)

Antal besök: 3 175