1135945. VICTOR DELMAR. Fiskare till havs, olja på duk, signerad och daterad 1916.

68 x 105 cm.

lagning, retuscher.

68 x 105 cm.

lagning, retuscher.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1135945

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 196