1135945. VICTOR DELMAR. Fiskare till havs, olja på duk, signerad och daterad 1916.

68 x 105 cm.

lagning, retuscher.

68 x 105 cm.

lagning, retuscher.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 73 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

73 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
84 EUR
Danmark: Köpenhamn
116 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
139 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
158 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
172 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
177 EUR
Finland: Helsingfors
177 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
223 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
251 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
306 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
315 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
427 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1135945

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 118