Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
VICTOR DELMAR. Fiskare till havs, olja på duk, signerad och daterad 1916.
1135945. VICTOR DELMAR. Fiskare till havs, olja på duk, signerad och daterad 1916.
68 x 105 cm.
lagning, retuscher.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 105 cm.
lagning, retuscher.
Göteborgs Auktionsverk
619