FLASKA och KARAFF med propp, 1700- och 1800-tal.

1135801. FLASKA och KARAFF med propp, 1700- och 1800-tal.

höjd 23 cm och 35 cm inklusive propp.

flaska med inre beläggning och liten sprcka vid mynningm karaff med liten nagg på hals.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 230