1135452. KAFFESERVIS, 30 delar, "Golden Sun", Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl.

12 koppar med fat samt 6 assietter.

Smärre förgyllningsslitage.

Smärre förgyllningsslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 59 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
59 EUR
Danmark
62 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
65 EUR
Åland
71 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
73 EUR
88 EUR
Schweiz
100 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
147 EUR
181 EUR
204 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1135452

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 423