1135073. LJUSKRONA, mässing med prismor, 1900-talets senare del.

Diameter 47 cm.

Bruksslitage.

Diameter 47 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 88 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Belgien, Danmark, Finland, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien, Storbritannien, Sverige, Tyskland, Åland
88 EUR
Litauen
106 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Kroatien, Lettland, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
111 EUR
Schweiz
129 EUR
Turkiet
187 EUR
Australien, Cypern, Japan, Kanada, Malta, Mexiko, Singapore, USA
222 EUR
Argentina, Bolivia, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Hongkong, Indonesien, Island, Israel, Kina, Malaysia, Marocko, Nicaragua, Nya Zeeland, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Sydkorea, Taiwan, Thailand, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
280 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Lampstång
Föremålsnr
1135073

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 109