SKULPTUR på ljussockel, glas, Wentzelholms glashytta, 1900-tal.

1133053. SKULPTUR på ljussockel, glas, Wentzelholms glashytta, 1900-tal.

höjd utan sockel 17,5 cm.

mindre bruksslitage, locket saknas på ljussockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd utan sockel 17,5 cm.

Antal besök: 2 757