1131049. OLLE PETTERSSON. komposition, olja på duk, signerad.

48,5 x 67,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

48,5 x 67,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 36 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
36 EUR
Danmark
38 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
41 EUR
Åland
48 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
50 EUR
64 EUR
Schweiz
76 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
123 EUR
157 EUR
180 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1131049

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 174