HANDVÄSKA. Ormskinn "Anakonda", 1900-tal.

113045. HANDVÄSKA. Ormskinn "Anakonda", 1900-tal.

Guldfärgade spännen, höjd 13 cm, bredd 20 cm.

Bruksslitage, ärgad metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ärgad metall.

Antal besök: 3 273