LEIF KNUDSEN. Komposition, färglitografi, sign o numr 86/150. Daterad 1957.

1130424. LEIF KNUDSEN. Komposition, färglitografi, sign o numr 86/150. Daterad 1957.

41x53.

Gulnat papper.

Leif Knudsen (1928–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

41x53.

Gulnat papper.

Leif Knudsen (1928–1975)

Antal besök: 1 025