1129737. 1129733. STOLAR, 4 st, Nils-Göran Gustavsson för Stolab, 1996.

Björk. Brännstämplade.

Bruksslitage, repor, fläckar. En sists med skada.

Björk. Brännstämplade.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 65 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

65 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
77 EUR
Danmark: Köpenhamn
106 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
133 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
152 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
162 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
163 EUR
Finland: Helsingfors
163 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
209 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
230 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
286 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
302 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
406 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1129737

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 192