Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
DIRK MEESTERS. Kor vid bondgård, olja på duk, signerad.
1127251. DIRK MEESTERS. Kor vid bondgård, olja på duk, signerad.
Mått 50 x 60 cm.
Smärre ytsmuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 50 x 60 cm.
Smärre ytsmuts.
Stadsauktion Sundsvall
748