1126615. RULLMÅLNING, Kalligrafi, Kina, 1900-tal.

Bildyta ca 130 x 64 cm.

sedvanligt slitage, fuktfläckar.

Bildyta ca 130 x 64 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1126615

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 138