MODELLFARTYG, Balsaträ.

MODELLFARTYG, Balsaträ.
1125262. MODELLFARTYG, Balsaträ.

Bredd 9 cm, längd 68 cm.

Skador och kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 9 cm, längd 68 cm.

Skador och kraftigt slitage.

Antal besök: 2 114