ROLF ERLING NYGREN. Olja på duk, "Grått rum", signerad.

112205. ROLF ERLING NYGREN. Olja på duk, "Grått rum", signerad.

33 X 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 X 29 cm.

Antal besök: 4 785