TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, delvis Grythyttan.

1120940. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, delvis Grythyttan.

2 karmstolar modell A2 Grythyttan samt 2 karmstolar och 1 bord av okänd tillverkare. Bordets diameter 99 cm, höjd 62 cm.

Senare bemålade, bruksslitage, en bräda med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 385