1120759. ARMBANDSUR, Omega, guld på stål, manuell. 1930/40-tal.
Herrur 24x24 mm (38 mm med horn)
Cal R178
Serie nr 11250082
Boett nr 3880-1
Plexiglas
Läderband, ej original.
Slitage och skador på urtavla. Defekt krona (toligtvis utbytt) Ingen funktionsgaranti lämnas.