BJÖRKSKÅP, 1930-tal.

BJÖRKSKÅP, 1930-tal.
1118917. BJÖRKSKÅP, 1930-tal.

Björkskåp från 1930-talet med variabla hyllplan samt 2 lådor
Höjd ca 142 cm
Bredd ca 134 cm
Djup ca 49 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
1118917. BJÖRKSKÅP, 1930-tal.

Höjd ca 142 cm
Bredd ca 134 cm
Djup ca 49 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 4 134