KNIVSTÄLL, 7-delar, nysilver, WMF (Württembergische metallwaren fabrik).

1116876. KNIVSTÄLL, 7-delar, nysilver, WMF (Württembergische metallwaren fabrik).

Ställ samt 6 knivar. Knivställ stämplat WMF. Knivar stämplade GAB. Höjd 25 cm. Bredd 18 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 530