Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Asiatika
TRÄDGÅRDSSKULPTUR i form av torn, Asien, 13 delar.
1116188. TRÄDGÅRDSSKULPTUR i form av torn, Asien, 13 delar.
Höjd ca 220 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 220 cm.
Slitage och skador.
Helsingborgs Auktionskammare
1 191