TRÄDGÅRDSSKULPTUR i form av torn, Asien, 13 delar.

1116188. TRÄDGÅRDSSKULPTUR i form av torn, Asien, 13 delar.

Höjd ca 220 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 220 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 161