1116188. TRÄDGÅRDSSKULPTUR i form av torn, Asien, 13 delar.

Höjd ca 220 cm.

Slitage och skador.

Höjd ca 220 cm.

Slitage och skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 76 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
76 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
89 EUR
Danmark: Köpenhamn
123 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
146 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
165 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
180 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
186 EUR
Finland: Helsingfors
186 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
195 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
233 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
252 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
328 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
375 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1116188

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 352