1115756. SERVISDELAR, 14 st, porslin/keramik, "Grön Anna", "Ostindia", "Texas", Rörstrand, Gustavsberg.
4 tallrikar "Ostindia", Rörstrand
djup tallrik, Gustavsberg
3 assietter "Texas", Rörstrand
2 koppar, 2 kaffefat, 2 assietter, "Grön Anna", Rörstrand.
Bruksslitage. Enstaka delar med nagg, missfärgning.