KAFFEKANNA och GRÄDDSNIPA, silver, London 1960-61. Totalvikt ca 1200 gram.

1115711. KAFFEKANNA och GRÄDDSNIPA, silver, London 1960-61. Totalvikt ca 1200 gram.

Höjd 28 och 10 cm.

Bruksslitage, bucklor, gravyr under.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 och 10 cm.

Antal besök: 316