Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SNURRSTOLAR, 4-stycken, plast på kromad fot, 19/2000-tal.
1115619. SNURRSTOLAR, 4-stycken, plast på kromad fot, 19/2000-tal.
Rygghöjd 81 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 81 cm.
Mindre ytslitage.
610