Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VAS SAMT RÖKELSEKAR, Japan och Kina, 1900-talets första hälft.
1113397. VAS SAMT RÖKELSEKAR, Japan och Kina, 1900-talets första hälft.
Höjd 10-20 cm.
Ytslitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 10-20 cm.
Ytslitage, nagg.
176