JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, 1900-tal.

111203. JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, 1900-tal.

Komposition, mått 44 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 44 x 55 cm.

Antal besök: 2 312