JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, abstrakt motiv, 1900-tal.

111202. JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, abstrakt motiv, 1900-tal.

Komposition, mått 30 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 30 x 21 cm.

Antal besök: 889