JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, stilleben av blomvas och fruktskål, 1900-tal.

111199. JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, stilleben av blomvas och fruktskål, 1900-tal.

Komposition, mått 41 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 41 x 55 cm.

Antal besök: 973