JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, stilleben av kök, signerad, 1900-tal.

111198. JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, stilleben av kök, signerad, 1900-tal.

Komposition, mått 42 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 42 x 55 cm.

Antal besök: 1 388