JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, motiv av hussiluett,1900-tal.

111197. JULIUS ZEDERMAN. Olja på pannå, signerad, motiv av hussiluett,1900-tal.

Komposition, mått 35 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, mått 35 x 22 cm.

Antal besök: 1 152