SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad, 1900-tal.

111183. SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad, 1900-tal.

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Ur sviten Carmen, signerad Sven Erixon, färglitografi, mått 40 x 46 cm.

Gulnad, lös inramning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad, lös inramning.

Antal besök: 1 707