SNURRFÅTÖLJ, konstskinn, 1970-tal.

1111801. SNURRFÅTÖLJ, konstskinn, 1970-tal.

Sitthöjd 36, rygghöjd 74 cm.

Skador under dynan, släppta sömmar samt smärre oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 36, rygghöjd 74 cm.

Antal besök: 315