skedar, 25 st, längd 6-15 cm
uppläggningsbestick, 13 st, längd 9-26 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.
skador, slitage mm.
skedar, 25 st, längd 6-15 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.
skador, slitage mm.