1111708. BESTICK, 49 st samt DOSA, silver. Vikt ca 880 gram.

skedar, 25 st, längd 6-15 cm
uppläggningsbestick, 13 st, längd 9-26 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.

skador, slitage mm.

skedar, 25 st, längd 6-15 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.

skador, slitage mm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 19 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
19 EUR
Danmark
24 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
29 EUR
Frankrike
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
37 EUR
52 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
70 EUR
93 EUR
105 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Föremålsnr
1111708

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 68