1111708. BESTICK, 49 st samt DOSA, silver. Vikt ca 880 gram.

skedar, 25 st, längd 6-15 cm
uppläggningsbestick, 13 st, längd 9-26 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.

skador, slitage mm.

skedar, 25 st, längd 6-15 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.

skador, slitage mm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1111708

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 103