BESTICK, 49 st samt DOSA, silver. Vikt ca 880 gram.

1111708. BESTICK, 49 st samt DOSA, silver. Vikt ca 880 gram.

skedar, 25 st, längd 6-15 cm
uppläggningsbestick, 13 st, längd 9-26 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.

skador, slitage mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

skedar, 25 st, längd 6-15 cm
gafflar, 5 st, längd 14 cm
knivar, 7 st, längd 15-17 cm
dosa, diam 5 cm.

skador, slitage mm.

Antal besök: 271