SVEN "X:ET" ERIXSON. Handkolorerat träsnitt.

1111697. SVEN "X:ET" ERIXSON. Handkolorerat träsnitt.

August ur mappen Stad och land. Signerad samt daterad 1945.
30x21 cm. Bär dedikation Till Egon.

Mindre ytslitage.

Sven X:et Erixson (1899–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Sven X:et Erixson (1899–1970)

Antal besök: 412