HALVMÅNEBORD med iläggsskivor, 1800-tal.

1109247. HALVMÅNEBORD med iläggsskivor, 1800-tal.

Längd ca 117 cm, bredd 57,5 cm, höjd ca 76 cm.

2 iläggsskivor med stag medföljer.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454