Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
GREPPAFLASKOR, 2st, glas, sannolikt Cedersberg, 1800-tal.
110870. GREPPAFLASKOR, 2st, glas, sannolikt Cedersberg, 1800-tal.
Höjd ca 19 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 19 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
737